چاپ        ارسال به دوست

در قالب طرح اردوی راهیان پیشرفت صورت گرفت:

بازدید قریب به 1500 بازدید کننده از شرکت پالایش نفت تهران

شرکت پالایش نفت تهران در سال 1401 با همکاری شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی در قالب طرحی تحت عنوان اردوی راهیان پیشرفت میزبان قریب به 1500 بازدید کننده بود. 


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران، بازدید کنندگان از ادارات و ارگان ها و مراکز علمی و پژوهشی چون دانشگاه الزهرا، دانشگاه تهران، دانشگاه سمنان، دانشگاه علم و فرهنگ، دانشگاه علم و صنعت، دانشگاه هاي تهران بزرگ، دانشگاه شاهد، دانشكده پارك فناوري پرديس، دبيران شيمي قطب مركزي شهرستان ري، سپاه سیدالشهدا (ع)، مدیران آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، بورس انرژی، بسيج دانشجويي، شرکت های دانش بنیان و... بوده اند. 


در این بازدیدها دانشجویان و بازدید کنندگان ضمن آشنایی با برخی پروژه های نفتی در پالایشگاه های کشور و تلاش شبانه روزی کارکنان پرتلاش صنعت نفت، از دستاوردها و تاسیسات پالایشی شرکت پالایش نفت تهران بازدید و در مورد روند تولید فرآورده های نفتی با مسوولان مربوطه گفت‌وگو کردند. 

با توجه به نامگذاری سال جاری تحت عنوان "تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین" توسط مقام معظم رهبری، همکاری و ايجاد بستري مطلوب جهت ارتباط في ما بين با مراکز دانش بنیان و موسسات علمی در دستور کار شرکت پالایش نفت تهران قرار گرفته است. 

شرکت پالایش نفت تهران با تاکید بر استمرار برگزاری این جلسات و حضور قشر دانش آموز و دانشجو در قطب صنعتی پایتخت، حضور فعالین و دست اندرکاران امنیتی و آموزشی کشور را در این شرکت مایه دلگرمی و خرسندی میداند. عزیزانی که پرچمدارحراست و صیانت از امنیت و آرامش و همچنین دانش و آموزش کشورند. همانگونه که در اردوهای راهیان نور مجاهدت ها و ایثارگری های رزمندگان اسلام را با تمام وجود درک می کنیم، در اردوهای راهیان پیشرفت نیز نظاره گر تلاش و کوشش مجاهدانه همکارانمان در سنگر تولید هستیم. 


١٥:٢٠ - چهارشنبه ٢٤ اسفند ١٤٠١    /    شماره : ١٤٤٨٦    /    تعداد نمایش : ١٢٩