چاپ        ارسال به دوست

معاون مديرعامل شركت پالايش و پخش در مراسم گرميداشت روز زن مطرح كرد:

صنعت نفت و پالايش مديون بانوان اين سرزمين است

معاون مديرعامل شركت ملي پالايش و پخش فرآورده‌هاي نفتي ايران تاكيد كرد: امروز صنعت نفت و پالايش مديون حضور زنان و بانوان اين سرزمين است.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت ملي پالايش و پخش فرآورده‌هاي نفتي ايران، علي زيار در مراسم بزرگداشت ميلاد حضرت زهرا (س) و روز زن كه امروز(3 بهمن) در اين شركت برگزار شد، ضمن گرميداشت اين روز، با اشاره به تغيير نگاه‌ها نسبت به گذشته و برقراري عدالت جنسيتي گفت: بانوان به جايگاهي نائل آمدند كه با تلاش و ارائه خود در صنعت جايگاه‌هاي مهمي را كسب كرده‌اند.

زيار افزود: امروز صنعت نفت بويژه صنعت پالايش مديون حضور همسران و مادراني است كه چه با حضور مستقيم خود در فعاليت‌هاي اجتماعي و اقتصادي خويش و چه غيرمستقيم با پشتياني و دلگرمي همسران شاغل خود در صنعت، منجر به اعتلاي هرچه بيشتر كشور در اين عرصه شده اند.

وي با اشاره به مقام شامخ و رفيع بانوان در حوزه‌هاي مختلف بيان كرد: اين قشر از بانوان شاغل چه به لحاظ اراده و پشتكار و چه به لحاظ سلامت كاري قابل تحسين هستند؛ در بين اين قشر شاغل تخلفات اداري خيلي به ندرت اتفاق مي‌افتد.

لازم به ذكر است در اين مراسم كه با حضورمشاور وزير نفت در امور بانوان، معاون مديرعامل شركت ملي پالايش و پخش و مديران اين شركت برگزار شد، با اهداءلوحي از 61 بانوي توانمند و شاغل در شركت ملي پالايش و پخش فرآورده‌هاي نفتي ايران به مناسبت اين ميلاد فرخنده تجليل به عمل آمد.

گفتني است، انتخاب و تجليل بانوان در شركت ملي پالايش و پخش از چهار بخش خدمات، امور دفتري، كارشناسي و مديريتي براساس معيارهايي چون پايبندي به اصول و ارزش‌هاي سازمان، مهارت و تخصص كاري لازم، انضباط كاري و رعايت كامل قوانين و مقرارت، ارائه خدمات به بهتري نحو به ارباب رجوع و كاركنان و تكريم آنان و ... صورت گرفت. 

 

 


١٥:٥٦ - يکشنبه ٣ بهمن ١٤٠٠    /    شماره : ١٣٤٣٣    /    تعداد نمایش : ٢٩٠