چاپ        ارسال به دوست

نایب رئیس کمسیون انرژی مجلس شورای اسلامی:

گام موفق وزارت نفت در افزایش تولید بنزین ستودنی است

نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: وزارت نفت به‌ویژه شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران در زمینه افزایش تولید و توزیع این فرآورده راهبردی نقشی بسزا داشته‌اند که ستودنی است.

 به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران، حسین امیری‌خامکانی در مصاحبه با خبرنگار شانا اظهار کرد: پیش از این رسانه‌های ضدانقلاب سعی داشتند با القای شایعه‌های  درباره روند عرضه و تولید بنزین، از وضع اخیر بازار سکه و ارز سوءاستفاده کنند و مردم را در حوزه سوخت به‌ویژه بنزین به مقابله با نظام و دولت بکشانند.

 وی تصریح کرد: با توجه به این که هربار موضوع افزایش نرخ بنزین از سوی مجلس شورای اسلامی و مسئولان دولت رد شده بود، اما تلاش‌ رسانه‌های ضدانقلاب با بی‌توجهی مردم و درایت مسئولان بی‌اثر شد.

 نماینده زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی با بیان این که این موضوع یک گام موفقیت‌آمیز برای دولت و وزارت نفت است، تصریح کرد: عملکرد وزارت نفت به ایجاد ثبات، آرامش اقتصادی و اجتماعی کشور کمک شایانی کرده است.

 خامکانی از اقدام‌های شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی به دلیل افزایش تولید سوخت و ثبات در عرضه آن به‌ویژه بنزین قدردانی کرد.

 


١٥:٥٥ - سه شنبه ١٦ مرداد ١٣٩٧    /    شماره : ١١٢١٧    /    تعداد نمایش : ٦٨١