صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > بازدید معاون وزیر نفت از طرح افزایش ظرفیت شرکت پالایش نفت بندرعباس


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید معاون وزیر نفت از طرح افزایش ظرفیت شرکت پالایش نفت بندرعباس


مهندس کاظمی معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی کشور از مراحل پایانی آماده سازی طرح افزایش ظرفیت بنزین پالایشگاه نفت بندرعباس بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش نفت بندرعباس، مهندس کاظمی با حضور در پالایشگاه نفت بندرعباس به همراه جمعی از مدیران این پالایشگاه از روند اجرای مراحل پایانی طرح افزایش ظرفیت بنزین و آماده سازی آن به منظور بهره برداری بازدید کردند.

بر اساس این گزارش، معاون وزیر نفت از واحد های عملیاتی طرح افزايش ظرفيت بنزین به ويژه واحد CCR و بخشهای کمپرسور و اتاق کنترل این طرح بازدید و مدیرعامل پالايشگاه نفت بندرعباس در رابطه با روند اجرای طرح توضیح دادند.

مهندس کاظمی در ادامه با حضور درجلسه بررسي وضعيت پروژه با مدیران شرکت پالایش نفت بندرعباس، پیشرفت طرح را مثبت ارزیابی کرد و گفت: با اجرای این طرح کیفیت فرآورده های تولیدی بر اساس استانداردهای جهانی خواهد بود و باید با همکاری و برنامه ریزی دقیق قسمتهای باقیمانده طرح سریعتر به بهره برداری برسد.

مدیرعامل شرکت پالایش نفت بندرعباس نیز در رابطه با روند اجرای طرح گفت: واحد بنزين سازي طرح افزايش ظرفيت دارای چهار بخش تصفيه نفتا، اكتان افزا، احياء كاتاليست و تثبيت كننده است كه در فاز نخست در بهمن ماه سال 95 بخش تصفيه نفتا(NHT) به بهره برداري رسيد و ديگر بخشهاي اين واحد نيز در مرحله راه اندازي قرار دارد.

مهندس نامور افزود: ظرفيت پالايش پروژه افزايش ظرفيت بنزين روزانه 25 هزار بشكه است كه موجب توليد روزانه سه و نيم ميليون ليتر بنزين با كيفيت مطابق با استانداردهاي يورو 4 مي شود.

 


١٥:٣٦ - شنبه ١٩ فروردين ١٣٩٦    /    شماره : ١٠٦٤٧    /    تعداد نمایش : ١٥٣٧دسترسی سریع
تابلو اعلانات
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 11101040
 بازدید امروز : 1259
 کل بازدید : 32768015
 بازدیدکنندگان آنلاين : 9
 زمان بازدید : 0/4219