صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > المپیاد ورزشی پالایش و پخش در آبادان


  چاپ        ارسال به دوست

المپیاد ورزشی پالایش و پخش در آبادان

 

دهمین المپیاد ورزشی کارکنان زیر 45 سال شرکت ملی پالایش و پخش در دو مرحله و در 10 رشته ورزشی شنا، تیراندازی، تنیس روی میز، دو و میدانی در مرحله اول و بسکتبال، فوتسال، والیبال، شطرنج، کشتی فرنگی و آزاد از مورخ 27 آذر الی 7 دی با حضور ورزشکاران از شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت، شرکت خطوط لوله و مخابرات، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، ستاد پالایش و پخش و شرکتهای پالایشی در اماکن ورزشی شرکت پالایش نفت آبادان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش، در پایان رقابتهای فوق نفرات و تیم های برتر انتخاب و برای حضور در المپیاد سراسری وزارت نفت معرفی شدند.

اسامی نفرات برتر به این شرح است:  

دو و میدانی:  مسابقات دو و میدانی با قهرمانی پالایش نفت آبادان به پایان رسید. تیم های آبادان، پالایشگاه امام خمینی (ره)شازند و خطوط لوله و مخابرات نفت عناوین اول تا سوم را از آن خود کردند. در بخش انفرادی این مسابقات دوندگان پالایش نفت آبادان 11 مقام اول- 5مقام دوم- 5 مقام سوم ،امدادی 4 در 100 متر رده سنی زیر 35 سال مقام اول،امدادی 4 در 100 متر  رده سنی بالای 35 سال مقام اول بیشترین عناوین را به خود اختصاص دادند و در مجموع پالایشگاه آبادان با 78 امتیاز مقام اول -امام خمینی (ره)شازند با 64 امتیاز مقام دوم و شرکت خطوط لوله و مخابرات با 46 امتیاز در رده سوم جای گرفت.                                                                                                              

تیراندازی:  مسابقات تیراندازی با شرکت تیم های پالایشگاه کرمانشاه، پالایشگاه آبادان، خطوط لوله و مخابرات، ستاد، ملی مهندسی و ساختمان، شرکت ملی پخش در 2 رشته تپانچه و تفنگ بادی در مجموعه ورزشی نفت به صورت انفرادی و تیمی برگزار شد و در نهایت نتایج به شرح ذیل حاصل شد: 

نتایج انفرادی تفنگ بادی: مهدی خاییز مقام اول(آبادان)-میثم همتی مقام دوم(خطوط لوله)-علی بابائیان مقام سوم(آبادان)

نتایج انفرادی تپانچه بادی: مهدی تفنگدار مقام اول(ستاد)-بهروز زمانی مقام دوم (پخش)-سید مجتبی سلیم بهرامی مقام سوم(خطوط لوله)

 نتایج تیمی مجموع 2 رشته تفنگ و تپانچه: خطوط لوله و مخابرات مقام اول شد و تیم های  شرکت ملی پخش و پالایش نفت کرمانشاه مقام های دوم و سوم را کسب کردند.  

شنا: در مسابقات شنا تیم های پالایشگاه تهران، پالایشگاه آبادان، پخش، خطوط لوله و مخابرات، امام خمینی(ره) ، ملی مهندسی و ساختمان در 4 رده سنی زیر 29 سال، 30 تا 34 سال، 35 تا 39 سال، 40  تا 44 سال  و در 4 ماده کرال سینه، قورباغه، کرال پشت، پروانه و مختلط تیمی با هم به رقابت پرداختند و در نهایت شناگران آبادانی با کسب 11 مقام اولی،3  مقام دومی،2  مقام سومی با اقتدار کامل پیروزی دیگری را برای پالایش نفت آبادان رقم زدند.

شایان ذکر است در امدادی 4 در 66 شنای مختلط  کارکنان پالایش نفت آبادان با اختلاف 3 ثانیه ایی از دیگر رقبا پیشی گرفتند.

تیم های پالایشگاه تهران و پخش هم به ترتیب در رده های دوم و سوم این دوره از رقابتها جای گرفتند.  جواد زارعی، بابک جمی، عقیل کنعان خلفی، رضا محمودی، فواد مور، نیما منفرد، سید حامد علی حق نژاد، رضا مبارک شناگران پالایشگاه آبادان بودند که به سرپرستی و مربیگری غلامعلی مختاری و حسن قیصر به قهرمانی رسیدند.

تنیس روی میز: این رقابتها با شرکت تیم های پالایشگاه تهران، پالایشگاه آبادان، امام خمینی (ره)، خطوط لوله و مخابرات، شرکت ملی پخش، ستاد، ملی مهندسی و ساختمان طی 2 روز در دو بخش تیمی و انفرادی پیگیری شد، که در نهایت در بخش انفرادی علی یاسین از پالایشگاه امام خمینی(ره) مقام اول، میلاد مرادی دشت از آبادان مقام دوم  و  یحیی بیک زاده از شرکت ملی پخش و محسن ریاحی از خطوط لوله و مخابرات مقام سوم مشترک را کسب کردند.  در بخش تیمی این رقابتها تیم های خطوط لوله و مخابرات، شرکت ملی پخش، پالایش نفت امام خمینی(ره) عناوین اول تا سوم را از آن خود کردند.

بسکتبال:  مسابقات بسکتبال به صورت دوره ایی برگزار شد و در نهایت خطوط لوله و مخابرات، پالایش نفت اصفهان و پالایش نفت آبادان بر سکوی اول تا سوم ایستادند.

فوتسال: مسابقات فوتسال با حضور تیم های شرکت ملی  مهندسی و ساختمان، شرکت خطوط لوله و مخابرات، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، ستاد پالایش و پخش، شرکتهای پالایشی به صورت دوره ای و حذفی برگزار شد که در پایان در فینال خطوط لوله و مخابرات با اختلاف یک گل و با نتیجه  (3 بر 2 ) از پالایش نفت آبادان پیشی گرفت و بر سکوی قهرمانی تکیه زد، پالایش نفت آبادان و ملی پخش بر سکوی دوم و سوم ایستادند .

والیبال:   مسابقات والیبال با حضور همه تیم های شرکت کننده به صورت دوره ای حذفی برگزار شد که در پایان خطوط لوله و مخابرات با پیروزی 2 بر صفر تیم پالایشگاه شازند را از پیش روی برداشت و قهرمان شد، تیم پالایشگاه امام خمینی(ره) به سکوی دوم رضایت داد و پالایش نفت اصفهان با شکست 2 بر صفر ملی پخش بر سکوی سوم قرار گرفت.

شطرنج:  مسابقات شطرنج هم به صورت دوره ای میان تیم های شرکت کننده برگزار شد که در پایان تیم شرکت خطوط لوله و مخابرات قهرمان  شد و تیم های ملی پخش و پالایش نفت آبادان به ترتیب عناوین دوم و سوم را از آن خود کردند.

كشتي فرنگي: مسابقات کشتی فرنگی که به صورت تیم به تیم برگزار شد در نهایت تيم كشتي فرنگي پالايش نفت آبادان با اقتدار كامل بر سكوي قهرماني تكيه زد، تيم هاي خطوط لوله و مخابرات نفت و اما خمینی(ره) به ترتيب در رده هاي دوم و سوم جاي گرفتند.

کشتی آزاد: مسابقات کشتی آزاد که به صورت تیم به تیم برگزار شد در نهایت تيم كشتي آزاد خطوط لوله و مخابرات قهرمان شد و تيمهای  پالايش نفت كرمانشاه و آبادان عناوين دوم و سوم  اين رقابتها را كسب كردند.


٠٩:٠٤ - دوشنبه ٢٠ دی ١٣٩٥    /    شماره : ١٠٥٤٨    /    تعداد نمایش : ٥١٢



خروج




دسترسی سریع
تابلو اعلانات
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 9229735
 بازدید امروز : 10177
 کل بازدید : 27266955
 بازدیدکنندگان آنلاين : 14
 زمان بازدید : 0.6094